888 / 5 000 SPECTRUM SLI003023CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre CCT 9W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI003023CCT_PW |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Hranaté vonkajšie nástenné LED svietidlo SPECTRUM LED SLI003023CCT_PW vhodné na vonkajšiu fasádu vďaka krytiu IP54. Svietidlo je vyrobené v čiernej farbe z plastu. U svietidla môžete nastaviť farbu svietenia: teplá biela (3000K), neutrálna biela (4000K) a studená biela (6000K). Svietidlo svieti iba jedným smerom. Svietidlo má nízky uhol svietenia 30°.
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, studená biela, teplá biela, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 9, LED 9 W |
| Svetelný tok: | 700, 1000 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 30 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 78 mm |
| Výška: | 117 mm |
| Hĺbka: | 99 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM SLI003021CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre CCT 9W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1522 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI003022CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre CCT 18W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1038 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI003024CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre CCT 18W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1583 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM LED SLI003041CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, biela
skladom u dodávateľa 1139 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI003037CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 20W, 3000/4000/6000K, 2500lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1323 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP007015 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Lunarix CCT 2W, 2700/4000/6500K, 200lm, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLI003022CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre CCT 18W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1038 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI003027CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre ring CCT 9W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1422 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLIP007018 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Lunarix CCT 4W, 2700/4000/6500K, 400lm, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
SPECTRUM SLI003035CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Encanta CCT 6W, 3000/4000/6000K, IP54, 850lm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Spectrum SLI003052CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo VERTO BLOCK 20W, 2700/4000/6000K, 2400lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 418 ksdodanie 3-7 prac. dní
Spectrum SLI003036CCT_PW - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Scatolo CCT 5W, 3000/4000/6000K, 650lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 1226 ksdodanie 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI003028CCT_PW - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torre ring CCT 18W, 3000/4000/6000K, 2000lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 1076 ksdodanie 3-7 prac. dní


























































