Azzardo AZ2865 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Ika 1xGU10, IP65, Ø84, biela
| Výrobca: Azzardo | |
| Kód: Azd-AZ2865 |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Azzardo |
| Adresa výrobce: | Strzeszyńska 33, 60-479 Poznań, Poland |
| E-mail: | office@azzardolighting.com |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x50, 50 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 84 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Hĺbka: | 33, 38 mm |
| Montážny otvor: | 60, 59, Ø 64 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Azzardo AZ1714 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Oscar 1xGU10, IP44, 230V, Ø100, biela
skladom u dodávateľa 16 ks8,90 €


























































