TK Lighting 6912 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6912 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 2081 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Súčasťou balenia je transparentný krúžok.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 435 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 6910 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2021 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 6919 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 1939 ksdodanie 4-14 dní
7,70 €
TK Lighting 6918 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGU10, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 3797 ksdodanie 4-14 dní
7,70 €
TK Lighting 6913 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 667 ksdodanie 4-14 dní
21,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4352 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1649 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €
TK Lighting 10237 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, modrá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 4565 - Stropné bodové svietidlo Logan 3xGU10, čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
44,80 €
TK Lighting 10238 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, modrá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
46,70 €
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 5372 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2071 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 16148 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 3xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 918 ksdodanie 4-14 dní
55,25 €


























































