TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6914 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 2052 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Súčasťou balenia je transparentný krúžok.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 550 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4889 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 166 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 4899 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 613 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 6915 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 693 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 312 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6916 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 1017 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10796 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 3xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 469 ksdodanie 4-14 dní
70,80 €
TK Lighting 10236 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
46,70 €
TK Lighting 2730 - Stropné svietidlo Fairy graphite 4xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 4674 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 2xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 10003 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 3xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
103,65 €
TK Lighting 10221 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, modrá
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 10071 - Stropné svietidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
230,10 €
TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
150,75 €
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 312 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €


























































