TK Lighting 6916 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6916 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 1015 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Súčasťou balenia je transparentný krúžok.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x10 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 740 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4889 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 4899 - Luster Jet 1xGU10, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 547 ksdodanie 4-14 dní
21,10 €
TK Lighting 6915 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 690 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6914 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2050 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 6917 - Bodové svietidlo Jet 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 302 ksdodanie 4-14 dní
43,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1212 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 10235 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
57,30 €
TK Lighting 5957 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
16,00 €
TK Lighting 4856 - Stropné svietidlo Fairy black 6xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
173,65 €
TK Lighting 4571 - Stropné bodové svietidlo Logan 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
55,60 €
TK Lighting 4855 - Stropné svietidlo Fairy black 4xG9, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,85 €
TK Lighting 10219 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, ružová
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €
TK Lighting 6879 - Bodové svietidlo TOP 8xGU10, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
113,15 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €



























































