TK Lighting 6178 - Bodové svietidlo TOP 6xGU10, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6178 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x10 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1270 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6179 - Bodové svietidlo TOP 8xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
113,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4675 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 3xGU10, čierna/orech
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
57,30 €
TK Lighting 6915 - Bodové svietidlo Jet 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 708 ksdodanie 4-14 dní
32,35 €
TK Lighting 5957 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, hnedá
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 4-14 dní
15,95 €
TK Lighting 10796 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 3xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 469 ksdodanie 4-14 dní
70,70 €
TK Lighting 10794 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 1xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 943 ksdodanie 4-14 dní
19,15 €
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 10795 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 2xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 757 ksdodanie 4-14 dní
46,20 €
TK Lighting 818 - Nástenné svietidlo Vaio white 1xE27, biela/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
22,55 €
TK Lighting 10797 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 4xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 467 ksdodanie 4-14 dní
94,35 €
TK Lighting 4571 - Stropné bodové svietidlo Logan 4xGU10, biela
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
55,55 €


























































