Kaja K-4517 - Detské stropné svietidlo Malva 5xE27, modrá
| Výrobca: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-4517 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | kov |
| Farba: | modrá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 5x60 W |
| Počet žiaroviek: | 5 |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 340 mm |


























































