PREZENT 48503 - Detský luster BUTTERFLY II 1xE27/60W, Ø500, biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 500 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1150 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |


























































