Globo 56140-9D - Dizajnové stropné svietidlo Riha 9xG9, matný nikel/opál
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-56140-9D |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | matný nikel, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 9x3, 5 W |
| Počet žiaroviek: | 9 |
| Svetelný tok: | 9x310 lm |
| Dĺžka: | 870 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
Globo 56140-2W - Stropné a nástenné svietidlo Riha 2xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
36,75 €
Globo 56140-3W - Stropné svietidlo Riha 3xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 3-6 prac. dní
53,75 €
Globo 56140-9H - Dizajnový luster Riha 9xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 3-6 prac. dní
180,15 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 32111B - Vonkajšie stropné svietidlo Vranos 1xE27, Ø184, IP44, matná čierna/opálové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
18,90 €
Globo 41745-60 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, prírodné
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 3-6 prac. dní
208,65 €
Globo 41764-12 - Stropné LED svietidlo Bruno 12W, 3000/4500/6000K, 530lm, Ø305, čierna/hnedá/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,95 €
Globo 15555-3D - Stropné drevené svietidlo Lila 3xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
100,80 €
Globo 56140-3W - Stropné svietidlo Riha 3xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 3-6 prac. dní
53,75 €
Globo 32112B - Vonkajšie stropné svietidlo Vranos 2xE27, Ø240, IP44, matná čierna/opálové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
28,15 €
Globo 54307-4W - Stropné bodové svietidlo Claude 4xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 54308-3 - Stropné bodové svietidlo Hubertus 3xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,45 €
Globo 67162-50D - K5 krištáľové stropné svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
224,00 €
Globo 32113B - Vonkajšie stropné svietidlo Vranos 3xE27, Ø300, IP44, matná čierna/opálové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
41,90 €



























































