TK Lighting 10158 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, čierna/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10158 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, kov |
| Farba: | borovica, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 820 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10188 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, Ø500, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
97,05 €
TK Lighting 10157 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø190, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
37,10 €
TK Lighting 10155 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø160, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
35,40 €
TK Lighting 10156 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø295, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5942 - Luster Nilos 3xG9, Ø250, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 10266 - Luster Bono 3xG9, Ø315, okrová/biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
138,20 €
TK Lighting 5362 - Luster Nilos 8xG9, Ø370, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
191,70 €
TK Lighting 3140 - Textilný luster Duo 3xE27, prírodná/tehlová/oranžová/zelená
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
97,65 €
TK Lighting 6707 - Luster Estera 5xG9, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
104,50 €
TK LIGHTING 11012 - Drevený luster OSLO SABIA 3xE27, béžová/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
174,65 €
TK Lighting 6611 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø640, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
111,10 €
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 10117 - Luster Piano 3xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
99,35 €


























































