EMITHOR 48329 - Venkovní orientační LED svítidlo RADIX II 1,6W, 4000K, IP65, 100lm, tmavo sivá
| Výrobca: EMITHOR | |
| Kód: LL.48329 |
| Výrobca: | EMITHOR |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Vonkajšie orientačné LED svietidlo EMITHOR 48329 - RADIX II. je kompaktné a efektívne osvetlenie určené pre vonkajšie priestory. S výkonom 1,6W a svetelným tokom 100lm poskytuje dostatočné orientačné svetlo pre chodníky, terasy, vchody alebo iné vonkajšie oblasti. Svietidlo je vybavené LED technológiou s neutrálnou bielou farbou svetla (4000K), ktorá zaisťuje príjemné a prirodzené osvetlenie bez prílišného modrého nádychu. Krytie IP65 zaručuje, že svietidlo je odolné voči prachu a vode, čo robí tento model ideálnym pre exteriéry.
Vlastnosti:
- Výkon: 1,6 W
- Svetelný tok: Čistá svietivosť za krytom 100 lm (svietivosť pred krytom je 180lm)
- Teplota farby: 4000K (neutrálna biela)
- Krytie: IP65 (odolné proti prachu a vode)
- Farba: Tmavo sivá
- Vhodné pre vonkajšie použitie: Perfektné pre orientačné osvetlenie chodníkov, vchodov a ďalších vonkajších plôch
- Úsporná prevádzka: Nízka spotreba energie s dlhou životnosťou LED
Toto svietidlo je skvelou voľbou pre efektné a úsporné vonkajšie osvetlenie, ktoré zaisťuje bezpečnosť a orientáciu v exteriéri.
| Materiál: | plast |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno, nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1.6, LED 1, 6 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 100 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 33 mm |
EMITHOR 48330 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 2,9 W, 4000K, 200lm, IP65 tmavo sivá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48331 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 3,8 W, 4000K, IP65, 250lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48337 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX III 1,6 W, 4000K, 190lm, IP65, rustik
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48331 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 3,8 W, 4000K, IP65, 250lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48327 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 2,7 W, 4000K, IP65, 180lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48318 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX I 3,8 W, 200lm, 4000K, IP65 sivé
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48338 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX III 1,6 W, 100lm, 4000K, IP65, rustik
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48328 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 1,6W, 4000K, IP65, 80lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48339 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX III 2,9 W, 4000K, 360lm IP65, rustik
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
EMITHOR 48330 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo RADIX II 2,9 W, 4000K, 200lm, IP65 tmavo sivá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní




























































