Globo 67162-58 - K5 krištáľový luster Mucky LED 58W, 2700-6000K, 3566lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-67162-58 |
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
Krištáľové závesné svietidlo Globo 67162-58 Mucky predstavuje dokonalú kombináciu elegancie a moderného dizajnu. S chrómovým povrchom a vysoko kvalitnými K5 krištáľmi prináša do vášho interiéru luxusný nádych a vytvára nádhernú hru svetla.
S výkonom 58W a možnosťou nastavenia teploty farby v rozmedzí 2700K až 6000K si môžete ľahko prispôsobiť osvetlenie podľa svojich potrieb a nálady - od teplého a útulného svetla po jasné a energické osvetlenie. Celkový svetelný tok 3566 lúmenov zaručuje dostatočné osvetlenie pre všetky činnosti, či už ide o relaxáciu, prácu alebo spoločenské chvíle.
Praktické diaľkové ovládanie poskytuje pohodlný prístup k nastaveniu jasu a farebnej teploty, čo pridáva na komforte používania. Luster sa skvele hodí do obývacích izieb, jedální alebo iných priestorov, kde chcete vytvoriť štýlovú a príjemnú atmosféru.
Vlastnosti:
- Materiál: K5 krištáľ a kov
- Výkon: 58W
- Svetelný tok: 3566 lm
- Teplota farby: 2700K - 6000K (teplá až studená biela)
- Ovládanie: diaľkové
- Nočné svetlo, pamäť, stmievanie
- Dizajn: moderný a elegantný
Globo 67162-58 Mucky je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú krásu a funkčnosť vo svojom osvetlení, a ak chce dodať svojmu domovu nádych luxusu.
| Materiál: | krištáľ, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, čirá |
| Farba svetla: | teplá biela, nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700/4000/6000, 2700-6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 58 W |
| Svetelný tok: | 3566 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Dĺžka: | 890 mm |
| Šírka: | 310 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Globo 67162-30 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 30W, 2700-6000K, 1920lm, Ø300, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Globo 67162-50 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 67162-80 - K5 krištáľový luster Mucky LED 80W, 2700-6000K, 4405lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 67162-50D - K5 krištáľové stropné svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Globo 56007-5H - LED krištáľový luster Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Globo 15839H1 - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø280, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 56007-4H - LED krištáľový luster Tobias 48W, 4000K, 332lm, chróm
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Globo 67032-60 - K9 krištáľový luster Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chróm/číra
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 67162-30 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 30W, 2700-6000K, 1920lm, Ø300, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Globo 15760-3 - Krištáľový luster Wolli 3xE14, Ø250, matný nikel
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 67162-50 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 15760-5 - Krištáľový luster Wolli 5xE14, Ø300, matný nikel
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Globo 15839H - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 15839-4H - Krištáľový luster Corry 4xE27, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní




























































