Globo 67353D4 - Stropné LED svietidlo Tischa 30W, 3000K, 1500lm, matná čierna/tmavé drevo
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-67353D4 |
ihneď na odoslanie Dalších 4 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-6 prac. dní
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
Globo 67353D4 – Stropné LED svietidlo Tischa 30W, 3000K, 1500 lm, matná čierna / tmavé drevo
Dizajnové stropné LED svietidlo Tischa 30W kombinuje obdĺžnikovú základňu so štyrmi svetelnými kruhmi, čím vytvára výrazný moderný prvok interiéru. Spojenie čierneho matného kovu a MDF dosky vo vzhľade tmavého dreva pôsobí elegantne a zároveň prirodzene. Hoci má svietidlo väčšie rozmery 860 × 300 × 95 mm, svetelný výkon ho predurčuje skôr ako doplnkové osvetlenie.
Integrovaný LED zdroj s príkonom 30 W poskytuje výsledný svetelný tok 1500 lm (svetelný tok zdroja 3100 lm) pri teplote chromatickosti 3000 K. Teplé biele svetlo vytvára príjemnú atmosféru vhodnú do spálne, menšej obývačky alebo ako sekundárne osvetlenie vo väčších miestnostiach. Difúzor z bieleho plastu zabezpečuje rovnomerný rozptyl svetla.
Vlastnosti
• Príkon: 30 W
• Napätie: 230 V
• Svetelný tok (výstup): 1500 lm
• Svetelný tok (zdroj): 3100 lm
• Teplota chromatickosti: 3000 K
• Farba svetla: teplá biela
• Materiál: kov (čierny mat), MDF – vzhľad tmavého dreva, plast
• Farba: matná čierna / tmavé drevo
• Rozmery (D׊×V): 860 × 300 × 95 mm
• Prstence: 2× Ø 300 mm, 2× Ø 200 mm
• Stupeň krytia: IP20
• Zdroj svetla: integrovaný LED
Hlavné výhody
• Výrazný dizajnový prvok s moderným charakterom
• Teplé svetlo 3000 K pre príjemnú atmosféru
• Vhodné ako doplnkové osvetlenie
• Rovnomerný rozptyl svetla
• Úsporný integrovaný LED zdroj
| Materiál: | plast, MDF, kov |
| Farba: | biela, hnedá, matná čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, okrúhle |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Svetelný tok: | 1500 lm |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 860 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
Globo 416080WD - Stropné LED svietidlo Doro 18W, 3000K, 1000lm, 150x600, grafit/opál/imitácia dreva
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 15555-3D - Stropné drevené svietidlo Lila 3xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 41764-12 - Stropné LED svietidlo Bruno 12W, 3000/4500/6000K, 530lm, Ø305, čierna/hnedá/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 416080WD3 - Stropné LED svietidlo Doro 36W, 3000K, 2250lm, 590x590, grafit/opál/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 57911-4G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 4xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 41764-24Q - Stropné LED svietidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, čierna/hnedá/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 57911-3G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 3xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 41745-48 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 48W, 3100lm, 3000-6000K, Ø600, prírodné
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 54307-3W - Stropné bodové svietidlo Claude 3xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Globo 41745-24 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 24W, 800lm, 3000-6000K, Ø400, prírodné
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-6 prac. dní




























































