GTV LD-CORSO3-00 - Núdzové LED svietidlo CORSO, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČIDLO TEST
| Výrobca: GTV | |
| Kód: GTV-LD-CORSO3-00 |
| Výrobca: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
GTV LD-CORSO3-00 – Núdzové LED svietidlo CORSO 3W, 6400K, 300 lm, 220–240V, IP20, 3 h, tlačidlo TEST
Kompaktné núdzové LED svietidlo CORSO 3W je určené na bezpečnostné osvetlenie interiérov pri výpadku elektrickej energie. Poskytuje svetelný tok 300 lm so studenou farbou svetla 6400 K, čo zabezpečuje dobrú orientáciu počas evakuácie. Telo z odolného materiálu PC (polykarbonát) a mechanická odolnosť IK07 zabezpečujú spoľahlivú prevádzku.
Svietidlo podporuje trvalý aj netrvalý režim prevádzky. V trvalom režime svieti počas napájania zo siete aj po jeho výpadku, v netrvalom režime sa aktivuje iba pri prerušení napájania. Integrované testovacie tlačidlo (TEST) umožňuje jednoduchú kontrolu funkčnosti. Montáž je možná na strop aj na stenu. Doba núdzového svietenia je 3 hodiny.
Vlastnosti
• Príkon: 3 W
• Napájacie napätie: 220–240 V
• Svetelný tok: 300 lm
• Teplota chromatickosti: 6400 K
• Stupeň krytia: IP20
• Mechanická odolnosť: IK07
• Doba núdzovej prevádzky: 3 h
• Materiál tela: PC (polykarbonát)
• Režim prevádzky: trvalý / netrvalý
• Testovacie tlačidlo: áno (TEST)
• Montáž: na strop aj na stenu
• Použitie: vnútorné priestory
Hlavné výhody
• Možnosť trvalého aj netrvalého režimu prevádzky
• Integrované testovacie tlačidlo pre jednoduchú kontrolu
• Odolná konštrukcia z polykarbonátu s IK07
• Montáž na strop aj na stenu
• Núdzové svietenie po dobu 3 hodín
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6400 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3 W |
| Svetelný tok: | 300 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 60000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 10000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Mechanická odolnosť (IK): | 07 |
| Dĺžka: | 316 mm |
| Šírka: | 35 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
GTV LD-SAHER3-DUO - Núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 3h
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
GTV LD-OMAH33-0 - Núdzové LED svietidlo OMAHA-3, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČIDLO TEST
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-CORSO1-0 - Núdzové LED svietidlo CORSO, 3W, 6400K, 300 lm, 230V, IP20, 1h, TLAČIDLO TEST
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-10 dní
GTV LD-SAHER1-DUO - Núdzové LED svietidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 1h
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme


























































