Idea led ID-2375-10M-IP67 – LED pásik COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000–6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2375-10M-IP67 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2375-10M-IP67 – LED pásik COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000–6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
Výkonný LED pásik COB RGBCCT spája farebné RGB svetlo s nastaviteľnou bielou v rozsahu 3000K – 6000K. S príkonom 20 W/m a svetelným tokom 1140 lm/m poskytuje silné a rovnomerné osvetlenie bez viditeľných bodov.
Kryt IP67 zaručuje úplnú ochranu pred prachom a odolnosť voči ponoreniu do vody do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút. Pásik je zapuzdrený v silikónovom kryte, ktorý zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.
Vhodný je najmä:
- do kúpeľní
- k bazénom
- na fasády
- všade tam, kde je potrebný vodotesný pásik
Pásik je stmievateľný a možno ho strihať každých 35,71 mm, čo uľahčuje montáž a prispôsobenie. So šírkou 12,5 mm je vhodný do bežných hliníkových profilov.
Technické parametre
- Typ: LED pásik COB RGBCCT
- Výkon: 20 W/m
- Svetelný tok: 1140 lm/m
- Farebná teplota: 3000–6000K (nastaviteľná) + RGB
- Napätie: 24 V
- Šírka pásika: 12,5 mm
- Dĺžka balenia: 10 m
- Krytie: IP67
- Počet LED: 840/m
- Uhol svietenia: 180°
- Strihanie: po 35,71 mm
- Stmievateľný: áno (s vhodným ovládačom)
| Farba svetla: | neutrálna biela, RGB, studená biela, teplá biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000 K |
| IP krytie: | IP67 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Napätie: | 24 V |
| Max. výkon: | 20 W |
| Svetelný tok: | 1140 lm |
| Životnosť LED: | 15000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 180 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Dĺžka: | 10000 mm |
| Šírka: | 12, 5 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2247 – LED pásik COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 148 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2263 - LED pásik COB 10W/m, 3000K, 980lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
skladom u dodávateľa 497 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2264 - LED pásik COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
skladom u dodávateľa 3289 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2238-10M – LED pásik COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2296 - LED pásik COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2974 – Digitálny LED pásik COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2272 – LED pásik COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladom u dodávateľa 4181 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2267 – LED pásik COB 4,9W/m, 6000K, 570lm/m, Ra>90, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 358 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2365 – LED pásik COB 10W/m, 4000K, 1030lm/m, 24V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 702 ksdodanie 3-14 dní
Idea LED ID-2281 - LED pásik COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladom u dodávateľa 865 ksdodanie 3-14 dní




























































