Idea led ID-2384 - LED pásik COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2384 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2384 - LED pásik COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
Moderný LED pásik COB s vysokou hustotou 640 LED/m zaisťuje súvislé a rovnomerné osvetlenie bez viditeľných svetelných bodov. Vďaka studenej bielej farbe svetla (6000 K) je ideálna pre pracovné priestory, kuchyne či miesta, kde je vyžadované jasné a intenzívne svetlo.
Výkon 18 W/m a vysoký svetelný tok 2250 lm/m poskytujú silné a efektívne osvetlenie. Vďaka CRI >90 je zaručené verné podanie farieb. LED pásik je možné stmievať pomocou kompatibilných ovládačov, takže si môžete prispôsobiť intenzitu podľa aktuálnych potrieb. Dodáva sa v balení po 5 metroch a dá sa ľahko skracovať každých 50 mm pre presné prispôsobenie.
Technické parametre
- Typ: LED pásik COB
- Výkon: 18 W/m
- Svetelný tok: 2250 lm/m
- Teplota chromatickosti: 6000 K (studená biela)
- Napätie: 24 V DC
- Dĺžka pásky: 5 m (možnosť skracovania každých 50 mm)
- Šírka pásky: 12 mm
- Počet LED: 640 LED/m
- CRI (RA): >90
- Krytie: IP20 (určené pre interiéry)
- Stmievateľnosť: áno
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Napätie: | 24 V |
| Max. výkon: | 18 W |
| Svetelný tok: | 2250 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 90 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Dĺžka: | 5000 mm |
| Šírka: | 12 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2385 - LED pásik COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-2472 – LED pásik COB 15W/m, 4000K, 2250lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-2364 – LED pásik COB 10W/m, 6000K, 1190lm/m, 24V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 556 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2280 – LED pásik COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2263 - LED pásik COB 10W/m, 3000K, 980lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
skladom u dodávateľa 491 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2236-10M – LED pásik COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2270 - LED pásik COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladom u dodávateľa 588 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2470 - LED pásik COB 15W/m, 3000K, 2050lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-2272 – LED pásik COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladom u dodávateľa 4056 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2277 – LED pásik COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 411 ksdodanie 3-14 dní





























































