Idea led ID-9057 - Kúpeľňové LED svietidlo TERRA 12W, 4200K, 840lm, IP44, 50cm, čierna
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-9057 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-9057 – Kúpeľňové LED svietidlo TERRA 12W, 4200K, 840lm, IP44, 50cm, čierna
Elegantné kúpeľňové LED svietidlo zo série TERRA v čiernom prevedení ponúka nielen moderný vzhľad, ale aj praktickú funkčnosť. Vďaka možnosti naklopenia až o 240° ho ľahko nasmerujete presne tam, kde potrebujete viac svetla – napríklad nad zrkadlom. Ideálne na použitie v kúpeľniach, kde je potrebné kvalitné osvetlenie a vyššia odolnosť voči vlhkosti vďaka krytiu IP44.
Technické parametre:
- Výkon: 12W
- Farba svetla: 4200K (neutrálna biela)
- Svetelný tok: 840 lm
- Krytie: IP44
- Rozmer: 50 cm
- Farba: čierna
- Napätie: 220–240V
- Uhol naklopenia: až 240°
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4200 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 12 W |
| Svetelný tok: | 840 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-9067 - Nástenné LED svietidlo ASTER 2x16W, 4200K, 2240lm, 90cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9036 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 408 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9041 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9047 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
IDEA LED ID-9065 – Nástenné LED svietidlo ASTER 2×4W, 4200K, 560lm, 30 cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9022 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9062 - Kúpeľňové LED svietidlo LOVIS 24W, 4200K, 1680lm, IP44, 120cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9020 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-9053 - Kúpeľňové LED svietidlo AVIORA 8W, 4000K, 780lm, 42cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 396 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9037 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 164 ksdodanie 3-14 dní



























































