Idea led ID-9060 - Kúpeľňové LED svietidlo LOVIS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-9060 |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
termín na dotaz - upresníme
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
termín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4200 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 12 W |
| Svetelný tok: | 840 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Podobný tovar
Idea led ID-9062 - Kúpeľňové LED svietidlo LOVIS 24W, 4200K, 1680lm, IP44, 120cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,20 €
IDEA LED ID-9065 – Nástenné LED svietidlo ASTER 2×4W, 4200K, 560lm, 30 cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
32,50 €
Idea led ID-9067 - Nástenné LED svietidlo ASTER 2x16W, 4200K, 2240lm, 90cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
76,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Idea led ID-9045 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
32,50 €
Idea led ID-9019 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, biela
skladom u dodávateľa 235 ksdodanie 3-14 dní
25,95 €
Idea led ID-9038 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 3-14 dní
71,75 €
Idea led ID-9030 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
41,20 €
Idea led ID-9048 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, zlatá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
71,75 €
Idea led ID-9047 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
56,45 €
Idea led ID-9053 - Kúpeľňové LED svietidlo AVIORA 8W, 4000K, 780lm, 42cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 396 ksdodanie 3-14 dní
5,10 €
Idea led ID-9032 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Venus LED 24W, 4200K, 1680lm, IP44, čierna
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
63,00 €
Idea led ID-9031 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
52,10 €
Idea led ID-9040 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
41,20 €



























































