Ideal lux 92577 - Nástenné svietidlo Nastrino 1xG9, biela/chróm
| Výrobca: Ideal Lux | |
| Kód: Ide-92577 |
Nástenné svietidlo Ideal lux 92577 Nastrino vyrobené z bieleho textilu a z kovu v chrómovej farbe. Svietidlo má päticu 1xG9 a je možné ho osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Lampička je vhodná napríklad k posteli ako designová dekorácia.
| Materiál: | kov, textil |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |

























































