Kaja K-5697 - Luster Saturno 6xG9, Ø680, čierna/transparentná/jantár
| Výrobca: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-5697 |
Kaja K-5697 – Luster SATURNO 6xG9, Ø680, čierna/číra/jantárová
Elegantný luster Kaja SATURNO K-5697 spája čiernu kovovú konštrukciu s kombináciou čírych a jantárových sklenených gúľ, čo vytvára jedinečný svetelný efekt a moderný vzhľad. Vhodný je najmä do obývacích izieb, jedální či spoločenských priestorov.
Svietidlo má šesť pätíc G9 (max. 10 W LED) a umožňuje delenie okruhov 4+2, čo poskytuje flexibilitu pri regulácii svetla.
Technické parametre:
- Pätica: 6× G9
- Max. výkon jednej žiarovky: 10 W LED
- Možnosť delenia okruhov: áno (4+2)
- Materiál: kov / sklo
- Farba: čierna / číra / jantárová
- Rozmery (V׊×H): 130 × 680 × 680 mm
- Krytie: IP20
- Napájanie: 230 V
- Použitie: interiér
Hlavné výhody:
✔ Kombinácia číreho a jantárového skla s čiernou konštrukciou
✔ Moderný dizajn vhodný do elegantných priestorov
✔ Možnosť deleného svietenia (4+2)
✔ Kompatibilný s LED žiarovkami
✔ Jemný a teplý svetelný efekt
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | čierna, transparentné, jantár |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x10 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 680 mm |
| Výška: | 1300 mm |
Kaja K-5695 - Luster Saturno 6xG9, Ø680, čierna/biela/jantár
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-14 dní
Kaja K-5700 - Luster TESORO 6xG9, Ø680, transparentná/béžová
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-14 dní
Kaja K-5695 - Luster Saturno 6xG9, Ø680, čierna/biela/jantár
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-14 dní
Kaja K-4522 - Luster Arvi black 3xE27, Ø440, čierna/zlatá
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Kaja K-4521 - uster Arvi black 3xE27, 750x200, čierna/zlatá
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Kaja K-5790 - Luster SAVIA 1xE14, Ø140, béžová/zlatá/biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-14 dní
Kaja K-8005-1 WH - Luster Watso white 1xE27, Ø250, biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Kaja K-4520 - Luster Arvi black 1xE27, Ø200, čierna/zlatá
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom


























































