TK Lighting 10244 - Klasické nástenné svietidlo Limal 1xE14, béžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10244 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Hĺbka: | 275 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4611 - Klasické nástenné svietidlo Limal 1xE14, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
20,25 €
TK Lighting 11140 - Nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC 1xE14, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 284 ksdodanie 4-14 dní
33,45 €
TK Lighting 11587 – Nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC WHITE 1xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 11143 - Nástenné svietidlo SOPHIA GREEN COGNAC 1xE14, čierna/koňak/zelená
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
33,45 €


























































