PREZENT 642 - Klasický luster POMPEZ 2xE27, hnedá/zlatá/alabaster
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.642 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | alabastrová, hnedá, zlatá, dekor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 60, 2x60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 490 mm |
| Šírka: | 490 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 643 - Klasický luster POMPEZ 3xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 241 - Luster Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
263,40 €
PREZENT 46304 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, mosadz/koňak
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
59,50 €
PREZENT 46303 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, biela/mosadzná
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
50,75 €
PREZENT 75559 - Luster PONY 1xE27, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
56,60 €
PREZENT 229 - Luster Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
224,40 €


























































