Rendl R12400 - Kúpeľňové LED svietidlo Balea 7W, 3000K, 370lm, IP44, chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12400 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Svietidlo je určené na pripevnenie na skrinku alebo policu.
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 7 W |
| Svetelný tok: | 370 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13889 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Cassamba 12W, 3000/4000K, 700lm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 6-14 dní
155,45 €
Rendl R13735 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Luisa 12W, 3000K, 1138lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11993 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Marina 14W, 3000K, 550lm, IP44, 600mm, chróm
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R13555 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Imperiso 18W, 3000K, 1769lm, IP44, biela
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
214,65 €
Rendl R13888 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Cassamba 12W, 3000/4000K, 700lm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 122 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R13852 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Marea 18W, 3000K, 1954lm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R12401 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 12W, 3000K, 900lm, IP44, D600, hliník
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
133,25 €
Rendl R12406 - Kúpeľňové LED svietidlo Levia 24W, 3000K, 1700lm, IP44, D1200, chróm
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
229,45 €
Rendl R12949 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Panon 18W, 3000K, 1700lm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11996 - Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Marina 19W, 3000K, 800lm, IP44, 900mm, chróm
skladom u dodávateľa 149 ksdodanie 6-14 dní
214,65 €






























































