TOP LIGHT Gila C XL - Kúpeľňové LED svietidlo Gila C XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Gila C XL |
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
LED svietidlá vhodné do kúpeľne za veľmi dobrú cenu. Svietidlo je možné použiť aj v chodbách, predsieňach nad zrkadlo či obrazy. V ponuke sú 2 veľkosti.
3 spôsoby montáže:
na stenu, na skrinku, na zrkadlo
| Materiál: | akryl, plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 8 W |
| Svetelný tok: | 640 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 20000 hod. |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Gila C - Kúpeľňové LED svietidlo Gila C IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Madeira H40 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira H40, 8W, 4000K, 800lm, D400, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Columbia 80 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Columbia 16W, 4000K, 1600lm, IP44, kartáčovaný hliník
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Chicago - Kúpeľňové LED svietidlo Chicago IP44, 8W, 4000K, 800lm, 400mm, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Chicago MAX - Kúpeľňové LED svietidlo Chicago MAX IP44, 15W, 4000K, 1500lm, 780mm, čierna
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
TOP LIGHT Dakota C XL - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Dakota C XL 14W, 4000K, 1200lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Madeira K60 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira K60, 15W, 4000K, 1500lm, D600, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Gila C - Kúpeľňové LED svietidlo Gila C IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Madeira K40 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Madeira K40, 8W, 4000K, 800lm, D400, IP44, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dakota C - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Dakota C 7W, 4000K, 600lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Gila LED XL - Kúpeľňové LED svietidlo Gila LED XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, chróm
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie


























































