Rendl R13600 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13600 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 83 mm |
| Montážny otvor: | 68 mm |
| Zápustná hĺbka: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13601 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, matný nikel
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
23,85 €
Rendl R13598 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, biela
skladom u dodávateľa 292 ksdodanie 6-14 dní
20,75 €
Rendl R13599 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
20,75 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13599 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
20,75 €
Rendl R12749 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bermuda 1xGU10, IP65, 230V, Ø85, biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
19,80 €
Rendl R11733 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Splash 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, chróm
skladom u dodávateľa 108 ksdodanie 6-14 dní
17,75 €
Rendl R13604 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bermuda 1xGU10, IP65, 230V, Ø85, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,80 €
Rendl R13605 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bran 1xGU10, IP65, 230V, Ø75, biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
25,15 €
Rendl R13598 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, biela
skladom u dodávateľa 292 ksdodanie 6-14 dní
20,75 €
Rendl R11735 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Splash SQ 1xGU10, IP65, 230V, 83x83, chróm
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 6-14 dní
16,65 €
Rendl R13601 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Bella 1xGU10, IP65, 230V, Ø83, matný nikel
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
23,85 €
Rendl R12747 - Kúpeľňové podhľadové svietidlo Apriori 1xGU10, IP54, 230V, Ø82, biela/saténové sklo
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
19,80 €


























































