Rendl R13754 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13754 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 1700 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 350 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13742 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
207,30 €
Rendl R13694 - Stropné kúpeľové svietidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
161,00 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
251,70 €
Rendl R12198 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 169 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R12202 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13682 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 6-14 dní
98,10 €
Rendl R13697 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
161,00 €
Rendl R14229 - Vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,15 €
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €


























































