PREZENT 12055 - Kúpeľňové svietidlo ANITA+ 2xE14, IP44, chróm / opál
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.12055 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, opál |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 2x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 290 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Výška: | 120 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 8001 - Kúpeľňové svietidlo ANITA 2xG9, IP44, chróm/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
41,95 €
PREZENT 8000 - Nástenné kúpeľňové svietidlo ANITA 1xG9, IP44, chróm/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 70228 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Tremolo plus 12W, 3000/4000K, 1310lm, IP44, 780mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 70227 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Tremolo plus 10W, 3000/4000K, 1050lm, IP44, 600mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
39,00 €
PREZENT 70220 - Kúpeľňové LED svietidlo Tetrim mini 20W, 4000K, 2500lm, IP44, 905mm, chróm/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,10 €
PREZENT 70218 - Kúpeľňové LED svietidlo Tetrim mini 6W, 4000K, 750lm, IP44, 405mm, chróm/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
23,40 €
PREZENT 70222 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
35,10 €
PREZENT 70202 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO I 14W, 4000K, IP44, 1200lm chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
36,10 €
PREZENT 12075 - Kúpeľňové nástenné svietidlo Anita 2xE14, IP44, matná čierna / opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
39,00 €
PREZENT 70221 - Nástenné kúpeľňové LED svietidlo Fontea 8W, 4000K, 900lm, IP44, 400mm, chróm/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
29,25 €
PREZENT 70215 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO II 7W, 4000K, IP44, 640lm, čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
28,30 €
PREZENT 70217 - Nástenné LED svietidlo TREMOLO II 14W, 4000K, IP44, 1200lm, čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,05 €



























































