TK Lighting 16024 - Lampička s klipom Lagos clip 1xG9, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16024 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Výška: | 400 mm |
| Hĺbka: | 340 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16025 - Lampička s klipom Lagos clip 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16025 - Lampička s klipom Lagos clip 1xG9, čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
30,25 €



























































