SPECTRUM WOJ+14473 - LED inteligentná žiarovka A60 13W E27 1500lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14473 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba svetla: | RGB, neutrálna biela, nastaviteľná, teplá biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 2700-6500 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 13 W |
| Svetelný tok: | 1500 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 210 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Spolupráca so stmievačom: | SMART, TUYA |
| Priemer: | 66 mm |
| Výška: | 132 mm |
| Energetická trieda (nová): | E |
| Frekvencia: | 50HZ Hz |
| Rozmery: | 66x132 mm |
| Výkon: | 13 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14412 - LED inteligentná žiarovka A60 E27 9W 850lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
6,35 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14412 - LED inteligentná žiarovka A60 E27 9W 850lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
6,35 €
SPECTRUM WOJ+14418 - LED inteligentná žiarovka A60 E27 5W 680lm 2700-6500K 230V COG číra Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
4,45 €
SPECTRUM WOJ+14559 - LED inteligentná žiarovka GLOB G125 4,9W 350lm E27 230V 4000-6500K COG Wi-Fi/BT TUYA Spectrum SMART
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
7,50 €
SPECTRUM WOJ+14628 - Inteligentná LED žiarovka Easy smart E27, 8,5 W, 2700-6500K, 940lm, RGB, stmievanie, Bluetooth
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
3,65 €
SPECTRUM WOJ+14419 - LED inteligentná žiarovka A60 E27 5W 230V 560lm 2700-6500K COG mliečna Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
skladom u dodávateľa 7304 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,50 €
SPECTRUM WOJ+14515 - LED inteligentná žiarovka P45 E27 5W 520lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi/BT TUYA Spectrum SMART
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
6,80 €





























































