Globo 67004-30H - LED luster Jorne 30W, 3000K, 2100lm, matný nikel/krištáľ
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-67004-30H |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | plast, krištáľ, kov |
| Farba: | matný nikel |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x30 W |
| Svetelný tok: | 2100 lm |
| Dĺžka: | 1080 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 67162-50 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
247,35 €
Globo 15839H1 - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø280, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 3-6 prac. dní
78,40 €
Globo 15760-5 - Krištáľový luster Wolli 5xE14, Ø300, matný nikel
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
97,65 €
Globo 15839-4H - Krištáľový luster Corry 4xE27, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
185,05 €
Globo 15760-3 - Krištáľový luster Wolli 3xE14, Ø250, matný nikel
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
60,35 €
Globo 67162-30 - K5 krištáľové svietidlo Mucky LED 30W, 2700-6000K, 1920lm, Ø300, číra/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
159,35 €
Globo 67037-76 - K5 krištáľový luster Marilyn I LED 76W, 3000-6000K, 110-3060lm, Ø700, chróm/číra + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 3-6 prac. dní
428,45 €
Globo 67162-58 - K5 krištáľový luster Mucky LED 58W, 2700-6000K, 3566lm, číra/chróm + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-6 prac. dní
346,90 €
Globo 67032-60 - K9 krištáľový luster Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chróm/číra
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 3-6 prac. dní
287,05 €
Globo 15839H - Krištáľový luster Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €



























































