SPECTRUM WOJ+22947 - LED trubica NANO plastic G13 T8 9W 4000K 60cm 1000lm
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+22947 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Lineárna žiarivka LED TUBE NANO je vyrobená z plastu pre väčšiu odolnosť proti rozbitiu.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G13 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 9, 9 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 270 ° |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+22946 - LED trubica NANO plastic G13 T8 9W 3000K 60cm 1000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,95 €
SPECTRUM WOJ+22948 - LED trubica NANO plastic G13 T8 9W 6000K 60cm 1000lm
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,10 €
SPECTRUM WOJ+22950 - LED trubica NANO plastic G13 T8 18,5 W 4000K 120cm 2000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,45 €
SPECTRUM WOJ+22949 - LED trubica NANO plastic G13 T8 18,5 W 3000K 120cm 2000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,45 €
SPECTRUM WOJ+22951 - LED trubica NANO plastic G13 T8 18,5 W 6000K 120cm 2000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,45 €
SPECTRUM WOJ+22952 - LED trubica NANO plastic G13 T8 24W 3000K 150cm 2500lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
5,40 €
SPECTRUM WOJ+22953 - LED trubica NANO plastic G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
5,40 €
SPECTRUM WOJ+22954 - LED trubica NANO plastic G13 T8 24W 6000K 150cm 2500lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
5,40 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED žiarivka G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladom u dodávateľa 1664 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,65 €
SPECTRUM WOJ+22949 - LED trubica NANO plastic G13 T8 18,5 W 3000K 120cm 2000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,45 €
Spectrum WOJ+22959 - LED trubica G13, T8, 24W, 4000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
skladom u dodávateľa 549 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,25 €
SPECTRUM WOJ+22946 - LED trubica NANO plastic G13 T8 9W 3000K 60cm 1000lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,95 €
Spectrum WOJ+22960 - LED trubica G13, T8, 24W, 6000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
4,25 €
SPECTRUM WOJ+22307_24W - LED trubica G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
skladom u dodávateľa 5748 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,35 €
Spectrum WOJ+22958 - LED trubica G13, T8, 18W, 6000K, 120cm, 2600lm, 270°, PREMIUM
skladom u dodávateľa 315 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,95 €
SPECTRUM WOJ+22385_24W - LED žiarivka G13 T8 24W 4000K 150cm 3500lm PREMIUM
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
6,35 €
SPECTRUM WOJ+22301_8.5W - LED trubica G13 T8 8,5 W 4000K 60cm 900lm
skladom u dodávateľa 5665 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,35 €
SPECTRUM WOJ+22303_17W - LED trubica G13 T8 17W 3000K 120cm 1800lm
skladom u dodávateľa 2281 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,85 €




























































