SPECTRUM WOJ+22386_24W - LED žiarivka G13 T8 24W 6000K 150cm 3500lm PREMIUM
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+22386_24W |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 3012 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 160,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Pätica: | G13 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x24, 24 W |
| Svetelný tok: | 3500 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 26000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 270 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 1500 mm |
| Šírka: | 28 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED žiarivka G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladom u dodávateľa 1482 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,65 €
SPECTRUM WOJ+22404_9W - LED žiarivka G13 T8 9W 6000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladom u dodávateľa 442 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,65 €
SPECTRUM WOJ+22383_18W - LED žiarivka G13 T8 18W 6000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
5,00 €
SPECTRUM WOJ+22382_18W - LED žiarivka G13 T8 18W 4000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
5,00 €
SPECTRUM WOJ+22385_24W - LED žiarivka G13 T8 24W 4000K 150cm 3500lm PREMIUM
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
6,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum WOJ+22959 - LED trubica G13, T8, 24W, 4000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
skladom u dodávateľa 347 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,25 €
SPECTRUM WOJ+22383_18W - LED žiarivka G13 T8 18W 6000K 120cm 2600lm PREMIUM
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
5,00 €
SPECTRUM WOJ+22953 - LED trubica NANO plastic G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
5,40 €
SPECTRUM WOJ+22303_17W - LED trubica G13 T8 17W 3000K 120cm 1800lm
skladom u dodávateľa 1671 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,85 €
SPECTRUM WOJ+22385_24W - LED žiarivka G13 T8 24W 4000K 150cm 3500lm PREMIUM
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
6,35 €
SPECTRUM WOJ+22304_17W - LED trubica G13 T8 17W 4000K 120cm 1900lm
skladom u dodávateľa 6847 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,85 €
SPECTRUM WOJ+22403_9W - LED žiarivka G13 T8 9W 4000K 60cm 1260lm PREMIUM
skladom u dodávateľa 1482 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,65 €
Spectrum WOJ+22958 - LED trubica G13, T8, 18W, 6000K, 120cm, 2600lm, 270°, PREMIUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,95 €
SPECTRUM WOJ+22302_8.5W - LED trubica G13 T8 8,5 W 6000K 60cm 900lm
skladom u dodávateľa 20482 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,35 €
Spectrum WOJ+22955 - LED trubica G13, T8, 9W, 4000K, 60cm, 1260lm, 270°, PREMIUM
skladom u dodávateľa 3979 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,10 €





























































