SPECTRUM WOJ+14248_A70 - LED žiarovka A70 E27 230V 18W 3000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14248_A70 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 18 W |
| Svetelný tok: | 1800 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 180 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 70 mm |
| Hĺbka: | 137 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14600 - LED žiarovka A60 E27 230V 7W 4000K 930lm COG 300° číra SPECTRUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,55 €
SPECTRUM WOJ+14102 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 4000K 1320lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+14074 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 2700K 400lm 300 ° COG mliečna
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
0,95 €
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žiarovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,30 €
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žiarovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,95 €
Spectrum WOJ+14396_5.5W - LED žiarovka E27 5,5 W, 2700K, 660lm, 300°
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+13876 - LED žiarovka A60 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° číra SPECTRUM
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14249_A70 - LED žiarovka E27 A70 230V 18W 4000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,70 €
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žiarovka E27 4,9 W, 6000K, 450lm, 270°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,85 €
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,90 €





























































