SPECTRUM WOJ+13900 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 3000K 600lm 270° 60x108mm SPECTRUM
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+13900 |
Dostupnosť:
Skladom 6 ks
ihneď na odoslanie Dalších 4357 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 4357 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 7 W |
| Svetelný tok: | 600 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 270 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Spolupráca so stmievačom: | NIE |
| Priemer: | 60 mm |
| Hĺbka: | 108 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+13272 - LED žiarovka E27 A60 230V 5W 6000K 440lm 270° 55x101mm SPECTRUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
1,25 €
SPECTRUM WOJ+13897 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 4000K 610lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
1,15 €
SPECTRUM WOJ+13899 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 6000K 620lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,15 €
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žiarovka E27 A60 230V 11,5 W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladom 34 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+13909_220ST - LED žiarovka E27 A60 230V 11,5 W 6000K 1200lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+13892 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 3000K 1270lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+14102 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 4000K 1320lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+13113 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 3000K 1500lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
SPECTRUM WOJ+14612_9W - LED žiarovka E27 A60 230V 9W 6000K 840lm 270° 60x108mm SPECTRUM
skladom u dodávateľa 27189 ksdodanie 3-7 prac. dní
0,65 €
SPECTRUM WOJ+14347_220ST - LED žiarovka E27 A60 230V 11,5 W 4000K 1150lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladom 17 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+13891 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 6000K 1370lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 12 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+14262 - LED žiarovka E27 A65 230V 15W 4000K 1550lm 270° 60x122mm SPECTRUM
skladom u dodávateľa 6103 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,10 €
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žiarovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,95 €
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žiarovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladom 24 ksihneď na odoslanie
0,85 €
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žiarovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220 °
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
3,45 €
SPECTRUM WOJ+14610_9W - LED žiarovka E27 9W, 3000K, 820lm, 270 °
Skladom 14 ksihneď na odoslanie
0,60 €
Spectrum WOJ+14248_A60 - LED žiarovka E27 18W, 3000K, 1800lm, 220 °
skladom u dodávateľa 5819 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,30 €
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žiarovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladom u dodávateľa 4105 ksdodanie 3-7 prac. dní
2,30 €
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žiarovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,30 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14337 - LED žiarovka G45 E27 230V 4W 4000K 410lm 300° COG mliečna
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14595 - LED žiarovka A60 E27 230V 8,5W 2700K 1100lm COG číra SPECTRUM
Skladom 27 ksihneď na odoslanie
2,60 €
SPECTRUM WOJ+13272 - LED žiarovka E27 A60 230V 5W 6000K 440lm 270° 55x101mm SPECTRUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
1,25 €
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žiarovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,30 €
Spectrum WOJ+16833 - LED žiarovka E27, C37, 8W, 4000K, 730lm, 160°
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,65 €
SPECTRUM WOJ+13899 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 6000K 620lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,15 €
SPECTRUM WOJ+14367 - LED žiarovka G125 E27 230V 11W 2700K 1250lm 300 ° COG mliečna
skladom u dodávateľa 786 ksdodanie 3-7 prac. dní
4,20 €
SPECTRUM WOJ+13876 - LED žiarovka A60 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° číra SPECTRUM
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+13113 - LED žiarovka A65 E27 230V 15W 3000K 1500lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
2,10 €
SPECTRUM WOJ+13763 - LED žiarovka G95 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° číra SPECTRUM
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
2,30 €



























































