SPECTRUM WOJ+14653 - LED žiarovka E27 COG 6W, 1800K, 540lm, 300°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14653 |
Dostupnosť:
Skladom 9 ks
ihneď na odoslanie Dalších 302 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 302 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba: | čirá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 1800 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 6, LED 6 W |
| Svetelný tok: | 540 lm |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 300 ° |
| Šírka: | 45 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14652 - LED žiarovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
1,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žiarovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
0,95 €
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žiarovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mliečna
Skladom 16 ksihneď na odoslanie
2,60 €
SPECTRUM WOJ+13891 - LED žiarovka E27 A60 230V 13W 6000K 1370lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladom 12 ksihneď na odoslanie
1,70 €
SPECTRUM WOJ+13897 - LED žiarovka E27 A60 230V 7W 4000K 610lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
1,15 €
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žiarovka E27 GLS COG 3,8 W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
2,90 €
SPECTRUM WOJ+14490_20W - LED žiarovka E27 A70 230V 20W 2300lm 6000K 220° 70x145mm PREMIUM
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
4,95 €
SPECTRUM WOJ+14612_9W - LED žiarovka E27 A60 230V 9W 6000K 840lm 270° 60x108mm SPECTRUM
skladom u dodávateľa 27189 ksdodanie 3-7 prac. dní
0,65 €
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žiarovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
2,30 €
SPECTRUM WOJ+14596 - LED žiarovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 1200lm COG číra SPECTRUM
Skladom 17 ksihneď na odoslanie
2,60 €





























































