SPECTRUM WOJ+14104 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 10° 4000K 480lm
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14104 |
Dostupnosť:
Skladom 9 ks
ihneď na odoslanie Dalších 4685 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 4685 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | kov |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 6 W |
| Svetelný tok: | 480 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 10 ° |
| Priemer: | 50 mm |
| Hĺbka: | 58 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14089 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 45° 3000K 360lm
skladom 15 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
1,55 €
SPECTRUM WOJ+14091 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 45° 6000K 410lm
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14092 - LED žiarovka GU10 230V 6W, 3000K, 500lm, 45°
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14093 - LED žiarovka GU10 230V 6W, 4000K, 530lm, 45°
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14094 - LED žiarovka GU10 230V 6W, 6000K, 560lm, 45°
Skladom 13 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14103 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 10° 3000K 430lm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
3,35 €
SPECTRUM WOJ+14105 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 10° 6000K 500lm
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
3,35 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+13266 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 6000K 540lm 120°
skladom u dodávateľa 19591 ksdodanie 3-7 prac. dní
0,90 €
SPECTRUM WOJ+14309 - LED žiarovka GU10 230V 10W SMD 4000K 920lm 110 ° keramika PREMIUM
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
3,10 €
SPECTRUM WOJ+14688 - LED žiarovka GU10 230V, 4W, 4000K, 360lm, 38°, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
1,65 €
SPECTRUM WOJ+14308 - LED žiarovka GU10 230V 10W SMD 3000K 910lm 110° keramika PREMIUM
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
3,10 €
SPECTRUM WOJ+14310 - LED žiarovka GU10 230V 10W SMD 6000K 930lm 110° keramika PREMIUM
Skladom 15 ksihneď na odoslanie
3,10 €
SPECTRUM WOJ+14691 - LED žiarovka GU10 230V, 6W, 4000K, 480lm, 38°, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+13268 - LED žiarovka GU10 230V 1,5W SMD 3000K 120lm 120°
skladom u dodávateľa 5477 ksdodanie 3-7 prac. dní
0,70 €
SPECTRUM WOJ+13257_9W - LED žiarovka GU10 230V 9W SMD 6000K 860lm 110°
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,55 €
SPECTRUM WOJ+14092 - LED žiarovka GU10 230V 6W, 3000K, 500lm, 45°
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+14592 - LED žiarovka GU10 230V 7,5 W SMD 3000K 710lm 110°
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
1,25 €




























































