LEDline 210103 - Stropné a vstavané LED svietidlo EASY FLEX 12/15/18W, 3000/4000/5000K, 1530lm, 220x220, biela
| Výrobca: Ledline | |
| Kód: LL-210103 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | polykarbonát |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela, teplá biela, nastaviteľná, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/5000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 12/15/18 W |
| Svetelný tok: | 1530 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Mechanická odolnosť (IK): | 05 |
| Dĺžka: | 220 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Montážny otvor: | 65-175 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
LEDline 210004 - Stropné a vstavané LED svietidlo EASY FLEX 18/21/24W, 3000/4000/5000K, 2110lm, Ø300, biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 4-14 dní
20,80 €
LEDline 209947 - Stropné a vstavané LED svietidlo EASY FLEX 9/12/15W, 3000/4000/5000K, 1120lm, Ø170, biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 4-14 dní
11,60 €
LEDline 210134 - Stropné a vstavané LED svietidlo EASY FLEX 18/21/24W, 3000/4000/5000K, 2000lm, 295x295, čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 4-14 dní
20,40 €
LEDline 210110 - Stropné a vstavané LED svietidlo EASY FLEX 12/15/18W, 3000/4000/5000K, 1440lm, 220x220, čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 4-14 dní
15,00 €




























































