LEDline 221079 – Vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LITE 1xG9, IP65, corten
| Výrobca: Ledline | |
| Kód: LL-221079 |
LEDline 221079 – Vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LITE 1xG9, IP65, corten
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LITE v atraktívnom prevedení corten (hrdzavý efekt) predstavuje štýlové riešenie pre osvetlenie fasád, vstupov, terás aj komerčných priestorov. Minimalistický kubický tvar a možnosť smerovania svetla umožňujú vytvárať výrazné svetelné efekty na stenách.
Svietidlo je vybavené päticou G9, ktorá umožňuje jednoduchú výmenu svetelného zdroja a prispôsobenie farby aj intenzity svetla podľa potreby. Veľkou výhodou je nastaviteľný uhol svietenia (nahor aj nadol), vďaka čomu možno vytvárať individuálne svetelné scenáre. Odolná hliníková konštrukcia IK08 a krytie IP65 zabezpečujú spoľahlivú prevádzku v exteriéri.
Vlastnosti
• Typ svietidla: vonkajšie nástenné svietidlo
• Pätica: G9
• Počet žiaroviek: 1
• Max. výkon: 1x max. 6W
• Materiál: hliník
• Farba: corten
• Napätie: 220–240 V AC
• Frekvencia: 50/60 Hz
• Krytie: IP65
• Rozmery: cca 100 × 100 × 100 mm
• Montáž: nástenná (prisadená)
• Použitie: exteriér aj interiér
• Zdroj svetla v balení: nie – možnosť voľby LED žiarovky (farba aj výkon podľa potreby)
Hlavné výhody
• Dizajnové vonkajšie svietidlo v corten prevedení
• Nastaviteľný smer svietenia pre dekoratívne efekty
• Pätica G9 pre flexibilný výber zdroja
• Odolnosť voči vode a prachu – IP65
• Kvalitná hliníková konštrukcia
• Ideálne pre fasády, vstupy a terasy
| Materiál: | hliník |
| Farba: | corten |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x6 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Mechanická odolnosť (IK): | 08 |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
LEDline 221055 - Vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LITE 1xG9, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
LEDline 221062 - Vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LITE 1xG9, IP65, sivá
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní


























































