Linea Light 71879 - Stropné a nástenné svietidlo Bijoux 2xE27, jantárové sklo
| Výrobca: Linealight | |
| Kód: Lin-71879 |
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Stropné a nástenné svietidlo Linea Light 71879 Bijoux je vhodné do spálne, chodieb a menších izieb. Svietidlo je vyrovnané z jantárového skla a kovu. Svietidlo má 2xE27 a je možné ho osadiť LED žiarovkou, ktorá nie je súčasťou balenia.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | jantár |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x14 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 310 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |

























































