PREZENT 61457 - Luster ARAGONA 3xE27, chróm/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.61457 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 550 mm |
| Šírka: | 550 mm |
| Výška: | 660 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 61459 - Nástenné svietidlo ARAGONA 1xE27, chróm/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 61458 - Luster ARAGONA 5xE27, chróm/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
114,15 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 73006 Z54 - Drevený luster ACRYLWOOD 1xE27, Ø395, orech/béžová/akryl
skladom 5 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
45,85 €
Prezent 238 - Luster Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnedá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
312,20 €
PREZENT 642 - Klasický luster POMPEZ 2xE27, hnedá/zlatá/alabaster
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
46,80 €
PREZENT 75465 - Luster BASKET 1xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 46302 - Luster FAMOSA 1xE27/40W, čierna/biela/mosadzná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
48,80 €
PREZENT 73006 W50 - Drevený luster ACRYL WOOD 1xE27, Ø400, borovica/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
Prezent 1704 - Luster Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
253,65 €
PREZENT 229 - Luster Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnedá antiká/sklo
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
224,40 €
Prezent 1708 - Luster Tiffany XXII. 2xE27, Ø400, hnedá antika
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
273,15 €

























































