Rendl R10517 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø250, medené sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10517 |
Závesné svietidlo z ručne fúkaného skla. Drobné bublinky v skle sú spôsobené výrobným procesom, nejedná sa o vadu tienidla.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | meď |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 223+1070 mm |
Rendl R11761 - Luster Astromet 7xE27, 420x380, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12483 - Textilný luster Esplanade 1xE27, Ø430, transparentný čierna/biela/chróm
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13908 - Luster Giulia 1xE27, Ø120, biela/chróm
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13183 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, zlatá, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R14025 - Luster Liz new 3xE27, čierne sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, čierna
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13825 - Luster Coroa new 28 1xE27, Ø280, čierna/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R13182 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Rendl R12477 - Textilný luster Levita 1xE27, Ø390, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní



























































