TK Lighting 759 - Luster Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentná
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-759 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | transparentné, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 140 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4610 - Luster Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
104,20 €
TK Lighting 4609 - Luster Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
63,70 €
TK Lighting 4608 - Luster Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
447,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10273 - Drevený luster Estera wood 9xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
187,30 €
TK Lighting 4338 - Luster Elio 1xE27, Ø200, čierna/topaz
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
35,60 €
TK Lighting 10073 - Luster Cono S 1xE27, Ø210, hnedá
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 4-14 dní
33,90 €
TK Lighting 4801 - Luster Nicol 3xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
108,45 €
TK Lighting 5943 - Luster Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
138,30 €
TK Lighting 5975 - Textilný luster Calisto 3xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,85 €
TK Lighting 5772 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø380, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
72,00 €
TK Lighting 4972 - Luster Vibe 1xE27, Ø350, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
70,10 €
TK Lighting 10009 - Luster Cono 1xE27, Ø320, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 5402 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, juta/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
78,60 €


























































