Rendl R11766 - Luster Carissima 1xE27, Ø400, matná čierna/zlatá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11766 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov |
| Farba: | matná, čierna, zlatá, matná čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 1200+200 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13182 - LED luster Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38 °, Ø56, biela, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R14029 - Luster Liz new 80 3xE27, čierne sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R13753 - Luster Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R13912 - Luster Giulia 1xE27, Ø400, biela/chróm
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
89,55 €
Rendl R13745 - Luster Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
94,35 €
Rendl R13911 - Luster Giulia 1xE27, Ø200, čierna/zlatohnedá/mosadz
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 6-14 dní
57,35 €
Rendl R14027 - Luster Liz new 80 3xE27, opálové sklo/matný nikel
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
133,25 €
Rendl R13827 - Luster Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R10516 - Luster Beau Monde 1xE27, Ø350, chrómové/číre sklo
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
238,70 €



























































