TK Lighting 3999 - Luster Chicago 6xE27, 1000x500, čierna/ľana
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3999 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Farba: | čierna, lněná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 900 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3989 - Luster Chicago 5xE27, 680x650, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 4-14 dní
144,65 €
TK Lighting 4186 - Nástenné svietidlo Chicago 1xE27, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 4-14 dní
29,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 11592 - Luster SOPHIA COGNAC WHITE 3xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
90,75 €
TK Lighting 11040 - Luster SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 280 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 11150 - Luster SOPHIA GREEN COGNAC 6xE14, čierna/koňak/zelená
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
198,15 €
TK Lighting 11144 - Luster SOPHIA GREEN COGNAC 1xE14, čierna/koňak/zelená
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 3989 - Luster Chicago 5xE27, 680x650, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 4-14 dní
144,65 €
TK Lighting 4613 - Klasický luster Limal 7xE14, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
137,45 €
TK Lighting 11594 - Luster SOPHIA COGNAC WHITE 6xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
179,20 €
TK Lighting 11591 - Luster SOPHIA COGNAC WHITE 3xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
92,85 €
TK Lighting 11145 - Luster SOPHIA GREEN COGNAC 1xE14, čierna/koňak/zelená
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
31,55 €
TK Lighting 11039 - Luster SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø130, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €



























































