TK Lighting 10247 - Luster Cubus 9xE27, Ø580, jantár/transparentný/sivá/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10247 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | transparentné, sivá, jantár, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 9x15 W |
| Počet žiaroviek: | 9 |
| Priemer: | 580 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10243 - Nástenné svietidlo Cubus 1xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3194 - Luster Faro 1xE27, Ø335, čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 2070 - Luster Cap 1xE27, Ø340, biela/borovica
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 4342 - Luster HILTON GOLD 4xE27, 940mm, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 143 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 4895 - Luster Cairo 3xE27, Ø250, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 6633 - Luster Cono 3xE27, Ø500, béžová/čierna/tehlová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
99,35 €
TK Lighting 10160 - Dizajnový luster Modesto 1xGU10, Ø295, čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
33,25 €
TK Lighting 6632 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, tehlová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,45 €
TK Lighting 10620 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø260, béžová
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
42,45 €


























































