TK Lighting 2345 - Luster Duo white 3xE27, biela/juta
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2345 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | biela, prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 4000 mm |
| Výška: | 2100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2594 - Luster Duo white 3xE27, Ø350, biela/juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
99,30 €
TK Lighting 10078 - Luster Duo white 1xE27, Ø200, biela/juta
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 1856 - Luster Duo white 1xE27, Ø380, biela/juta
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3139 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
TK LIGHTING 11012 - Drevený luster OSLO SABIA 3xE27, béžová/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
174,50 €
TK Lighting 3328 - Luster Marco 6xE27, hnedá/číra/zelená/zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
234,15 €
TK Lighting 5665 - Luster Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovica
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
56,45 €
TK Lighting 4801 - Luster Nicol 3xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
108,45 €
TK Lighting 2064 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, jantár/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
42,40 €
TK Lighting 3227 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €
TK Lighting 10056 - Luster Cono L 1xE27, Ø320, béžová
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
39,65 €
TK Lighting 10620 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø260, béžová
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
42,40 €



























































