TK Lighting 5380 - Luster Esme 1xE27, Ø350, grafit/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5380 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | grafit, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 350 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5378 - Luster Esme 1xE27, Ø250, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 5379 - Luster Esme 1xE27, Ø300, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
57,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5823 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 6126 - Dizajnový luster MONTOYA BLACK 4xE27, Ø560, čierna
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 4-14 dní
89,55 €
TK Lighting 10831 - Luster PEARL 1xG9, Ø100, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 4-14 dní
20,90 €
TK Lighting 5981 - extilný luster Calisto 3xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 3194 - Luster Faro 1xE27, Ø335, čierna
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
67,15 €
TK Lighting 10621 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
48,80 €
TK Lighting 4425 - Luster Logan 1xGU10, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
21,10 €
TK Lighting 5825 - Luster Vibe 1xE27, Ø200, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 6611 - Drevený luster Eris wood 1xE27, Ø640, breza/prírodný
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
111,10 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,70 €



























































