TK Lighting 4795 - Luster Esme 4xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4795 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, grafit, transparentné, topaz |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 870 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4819 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
277,00 €
TK Lighting 4797 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
271,45 €
TK Lighting 4796 - Luster Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
232,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6632 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, tehlová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,45 €
TK Lighting 4711 - Drevený luster Oslo black 2xE27, 830mm, čierna/drevo
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
108,95 €
TK Lighting 6105 - Luster Estera 5xG9, hnedá/jantár
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
TK Lighting 4819 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
277,00 €
TK Lighting 4894 - Luster Cairo 1xE27, Ø115, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 11326 - Luster LAVA M 1xE27, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK Lighting 4504 - Luster Martin 6xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
154,80 €
TK Lighting 10005 - Textilný luster Pulse 3xE27, biela/borovica/prírodný
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €
TK Lighting 4816 - Luster Vibe 1xE27, Ø250, transparentný/čierna
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 5945 - Luster Nilos 17xG9, Ø520, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
675,75 €

























































