TK Lighting 5383 - Luster Esme 6xE27, grafit/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5383 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1300 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5382 - Luster Esme 5xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
239,20 €
TK Lighting 5385 - Luster Esme 7xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
328,10 €
TK Lighting 5384 - Luster Esme 6xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
282,90 €
TK Lighting 5381 - Luster Esme 4xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6573 - Textilný luster Linobianco 3xE27, Ø500, biela/prírodná
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
74,40 €
TK Lighting 5382 - Luster Esme 5xE27, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
239,20 €
TK Lighting 10099 - Luster Nilos 26xG9, Ø620, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
735,35 €
TK Lighting 11106 – Luster LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
30,50 €
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,90 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,70 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
TK Lighting 4261 - Luster Sol 1xE27, čierna/zlatá/jantár
skladom u dodávateľa 147 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 4562 - Dizajnový luster Harmony nature 1xE27, Ø400, čierna/prírodný
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
63,75 €
TK Lighting 10008 - Luster Cono 1xE27, Ø250, biela
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
42,40 €



























































