TK Lighting 4794 - Luster Esme 7xE27, biela/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4794 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 7x15 W |
| Počet žiaroviek: | 7 |
| Dĺžka: | 4000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4792 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
277,85 €
TK Lighting 4793 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
282,95 €
TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
194,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6926 - Luster Cap 1xE27, Ø340, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 10058 - Luster Cono 1xE27, Ø210, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
31,75 €
TK Lighting 3255 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/oranžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 4954 - Textilný luster Juta 3xE27, juta
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
75,70 €
TK Lighting 10263 - Luster Faro 1xE27, Ø340, okrová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
57,60 €
TK Lighting 10117 - Luster Piano 3xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
99,35 €
TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 10620 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø260, béžová
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
42,45 €
TK Lighting 4894 - Luster Cairo 1xE27, Ø115, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 5665 - Luster Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €


























































